Terasy Woodplastic

Letní akce -15 %
na celou terasu
(POUZE DO 31. 8. 2023)  

Užívejte si letních radovánek na nové terase Terafest s naší exkluzivní nabídkou -15%. Tato sleva platí na celou terasu včetně příslušenství s platností do 31. 8. 2023.

CO BYSTE O WPC MĚLI VĚDĚT

Co je materiál WOOD-PLASTIC COMPOSITE (WPC)?

WPC je moderní ekologický kompozitní materiál složený ze dřeva a polymeru, v našem případě v poměru 60 % dřevní hmoty a 40 % HDPE (High Density PolyEthylen). Hlavní výhodou materiálu WPC je, že si zachovává ty nejlepší vlastnosti dřeva a zároveň eliminuje jeho problémy.

Kvalita a trvanlivost výrobků z WPC je dána podílem a vlastnostmi materiálů vstupujících do výroby, jejich specifikace je předmětem patentů a výsledkem dlouholetého výzkumu a vývoje. Rozdíly v kvalitě výsledných produktů mohou být u různých výrobců propastné.

VÝHODY PROTI DŘEVĚNÝM TERASÁM

Snadná údržba šetří váš čas i peníze
Plná WoodPlastic® terasová a plotová prkna není třeba natírat, olejovat ani jinak impregnovat. Jsou stálobarevná, nemění svůj tvar ani nešednou. Snadná údržba a vlastnosti materiálu šetří v dlouhodobém horizontu váš čas i peníze. Odpadá každoroční péče o poničená, shnilá nebo popraskaná prkna.

Terasy WoodPlastic® jsou bezpečné pro Vás i Vaše děti
Na našich terasách se třísky nikdy netvoří. Terasy WoodPlastic® mají speciální protiskluzový povrch a skryté kotvení zajišťuje hladký kompaktní povrch bez nebezpečí poranění.

WoodPlastic® výrobky jsou odolné a stálé
Naše prkna odolávají všem rozmarům počasí - dešti, sněhu, mrazu i UV záření. Jsou rezistentní vůči chlorované i slané vodě.

WoodPlastic® je ohleduplný k životnímu prostředí
Naše výrobky mají certifikaci PEFC a jsou 100% recyklovatelné. Terasy, ploty ani obklady není třeba chemicky ošetřovat.

Výjimečná kvalita - záruka až 25 let
Dlouholetá životnost našich výrobků je prokázaná roky používání po celém světě a průmyslovými zátěžovými testy.

Česká výroba s americkou licencí
Od roku 2013 vyrábíme vlastní WPC materiál pod názvem WoodPlastic® s využitím americké špičkové laserové technologie Strandex. Součástí výrobního procesu prkna je i výroba samotného materiálu WoodPlastic®, z něhož se teprve poté vyrábí konečný produkt. Díky tomu můžeme ovlivňovat kvalitu produktů úplně od začátku, a to použitím pouze těch nekvalitnějších surovin. Vlastní výroba nám oproti prodejcům WPC produktů umožňuje zákazníkům nabídnout mnohem více výhod - vyšší kvalitu, přesnost a flexibilitu výroby.